Євген Арефа

Євген Арефа

Python Developer у IOIX

У розробці з 2017 року. Працював у таких компаніях, як Mro-suplie, KeyUA та IOIX-Ukraine.

Я є прикладом того, як можна кардинально змінити професію у 38 років й досягти в цьому непоганих результатів.

Веде курс

Python Basic
basicOnline

Відгуки про викладача

Дякуючи викладачу Євгенію Арефа, курс Пайтон базовий пройшов з великим задоволенням. Вищій рівень викладання. Отримали добру базу знань та практики для подальшого продовження вивчення та поглиблення знань.
Курс для початківців сподобався: інтенсивний, але підйомний, супроводжується повноцінними учбовими презентаціями (доступні для скачування). Евгена як викладача раджу - він терпляче "розжовує" матеріал, особоливу увагу приділяє темам, які зазвичай складно даються новачкам, докладно відповідає на питання.
Курс був дуже цікавий та корисний. Впоралися зі всіма вопросами.
Всеволод Малевський

Всеволод Малевський

Проходил обучение на курсе Python Basic. Обучение было проведено на высшем уровне. Хочу поблагодарить преподавателя Евгения Арефу за качественное изложение материала, детальную проработку на примерах учебного материала, хорошо подготовленные домашние задания, а также приближенные к реальным проектам дополнительные задания. Очень понравилось, что Евгений вникал в написанный код по каждому домашнему заданию и давал рекомендации по его улучшению. Так же хочу поблагодарить ментора Марию Шибецкую за качественно поданную практическую информацию, а так же за наличие постоянной обратной связи при решении возникающих в процессе обучения вопросов. Задание для дипломного проекта было подготовлено с учётом необходимости применения всех полученных при обучении знаний. Школу однозначно рекомендую!