Галина Строгуш

Галина Строгуш

Бізнес аналітик у EPAM

Більше 10 років працюю на позиції аналітика у фінансово-банківській сфері: більше 6 років як аналітик даних. З обов'язків: на запит бізнес-підрозділів розробляла операційну звітність, виконувала розрахунки, пов'язані із процесами планування та прогнозування результатів діяльності, розробляла інструменти для реалізації певних бізнес-функцій.

Останні 4 роки виконую роль бізнес-аналітика на проектах, пов'язаних із розробкою нового ПЗ та міграцією бізнес-функцій на нову технологічну платформу.

Додатково виконувала ролі продукт овнера та проектного менеджера.

Відгуки про викладача

Дуже дякую Галині та школі Hillel IT за пройдений курс! Курс був повним та інформативним. Дякую за вичерпні презентації та розгорнуті відповіді на всі запитання під час курсу. Галина - професійний викладач, яка дуже відповідально ставилася до подачі інформації на курсі. Також дуже сподобався внутрішній кабінет для навчання: все дуже зручно. Отриманні знання допоможуть мені в моїй роботі. Дякую!
Від курсу "Бізнес-аналіз" отримав все що очікував. Потужна база знань, цікаві лекції. Для виконання домашніх завдань вся інформація надавалась на лекціях, що дуже важливо для мене. Дякую викладачу Галині Строгуш за структуроване, професійне викладання. Дякую за дуже серйозний підхід до викладання.