Елліна Азадова

Елліна Азадова

QA Lead у DataArt

В IT з 2008 року, з них понад 11 років працюю в тестуванні.

З початковою технічною освітою пройшла шлях від інтерна до QA Manager. Маю досвід в тестуванні веб, мобільних і десктоп застосунків і зараз спеціалізуюся на побудові стратегій тестування і роботі з командою тестувальників. На даний момент встигла попрацювати з різними клієнтами з США і Великобританії. Один з найцікавіших, співпрацею з яким особливо пишаюся, — найбільша фінансова компанія, одна з трійки світових лідерів у своїй галузі і, працюючи з нею, я кілька місяців прожила в Нью Йорку.

Також є ментором і співавтором внутрішніх програм розвитку фахівців в компанії DataArt. У вільний час, крім спорту, люблю ділитися своїм досвідом — проводжу вебінари і воркшопи. Маю сертифікати IC Agile Fundamentals, Agile Team Facilitation, ISO 9001 Internal auditor.

Паралельно 12 років викладала в Херсонському Університеті.

Веде курс

QA Manual
basicOnline

Відгуки про викладача

Дуже професійний та уважний до студентів викладач, корисні матеріали , багато практики , хотілося б більше занятть а так все влаштовує!
Закінчився курс, курс, який дав чітке розуміння про QA. Систематизовані знання, та чіткі інструкції у роботі з інструментами тестувальника. Наш коуч Элліна Азадова поділилася своїм досвідом і надихнула продовжувати йти до своєї мети, ніколи не здаватися, та розвивати ту гарну базу, той фундамент, який ми заклали. Відразу, не думаючи продовжив своє життя в цій школі на курсі з автоматизації тестування, я впевнений, що комплексні знання та гарна мотивація дадуть свої плоди, а всі поставлені цілі будуть досягнуті.
Начинал обучение у Александра Паета в сентябре 2021, добрался до середины курса, но из-за ковида, был вынужден прервать обучение. Связался с руководством Hillel IT School, объяснил ситуацию и предоставил результаты теста, попросил перевести меня в следующую группу на начало занятий, что бы из-за болезни не пропускать обучение. На следующий день мне перезвонили и сообщили, что я записан в следующую же группу, которая стартует через месяц – абсолютно бесплатно!!! Хочу выразить огромную благодарность руководству Hillel IT School, что дали мне возможность привести здоровье в порядок и продолжить обучение без отставания от программы. Для меня это было очень важно. Так же хочу поблагодарить преподавателей школы Александра Паета и Эллина Азадова за отличный курс и отношение. Очень понравилось, что преподаватели нацелены на то, что бы каждый понял материал, а не просто вычитать часы. Многие мои друзья из IT сферы характеризуют Hillel IT School, как лучшую в Украине, пожалуй я с ними соглашусь. Всё на высоком уровне – крайне рекомендую!
Отлично подготовленный курс, очень хорошая и понятная подача материала, огромное спасибо школе и её сотрудникам за то что помогли приблизиться к мечте. Желаю всем мира, здоровья и достижения своих целей.
I’m very thankful for your contribution to my education, to all school , and I am very grateful that I’ve chosen exactly your school . I promise that I will not stop at this point and I will continue studying and improving my skills at QA .