Дмитро Парфенюк

Дмитро Парфенюк

Tech Lead of Python Team у Computools

Почав шлях в ІТ з 2015 року в Київському політехнічному інституті. Основна спеціальність — кібербезпека та тестування на проникнення.

У свій час працював у CERT-UA, після чого перейшов до розробки. Встиг пройти шлях від Middle Developer до Python Tech Lead.

Маю досвід у таких галузях розробки: e-Commerce, Finances, Healthcare, Energy, Music, Government.

Як викладач працюю з 2020 року зі студентами 18-50 років, тож сподіваюся, що зможу знайти підхід і до вас!

Веде курс

Python Pro
advancedOnline

Відгуки про викладача

Дмитро — найкращий викладач, котрий в мене був у дорослому житті. Щиро радію, що потрапила до нього на курс, це не просто начитка лекцій чи «повторіть» код за мною, а структурована програма навчання. Він дійсно професіонал своєї справи, до таких вигладачів йти на лекції, як на свято🎈 Він міг пояснити тяжкий матеріал простими словами, розказати й намалювати, як воно працює під капотом. Він завжди був у тренді та знав, що зараз актуально, які інструменти, технології використовують на ринку IT індустрії. За нагоди, завжди згадую, Дмитра, як професіонала своєї справи! Якщо є 5 зірок, щоб оцінити його навики викладання, то щиро б поставила йому 6.

Дуже дякую викладачу та школі за курс. На ньому створили декілька проектів. Покращили знання Python. Детально розібрали REST APIs, пройшлися по Flask, Django, Docker, Celery.

- Спасибо за курс, вынес много знаний - Спасибо за то что не прекратили учить даже в военное время - Отдельное спасибо преподавателю, Дима ты крут :)