Артем Лінник

Артем Лінник

Project Manager у DataArt

10+ років в people, budget, process менеджменті.

5+ років досвіду як Менеджер Проектів в IT сфері.

Працював на позиціях Product Specialist, PM/BA та Head of Delivery де створював процеси delivery з нуля.

Сертифікований Professional Scrum Master. Маю досвід в таких доменах healthcare, video games platforms та real estate.

Відгуки про викладача

Всім привіт! Закінчила курс з Project Management у Артьома Лінника. Враження тільки самі позитивні. Артьом не залишає без уваги ні одного студента.Дуже зрозуміло і чітко все пояснює. Між нами курсі була атмосфера однієї великої командної роботи. Найприємніше, що після курсу залишається дуже мотиваційний настрій. Дуже рекомендую викладача і школу.
Після проходження конкурсного відбору за програмою IT Generation, я стала студенткою Hillel IT School на курсі Артьома Лінника. І я хочу висловити безмежну вдячність Артьому за його надзвичайні менторські здібності. Компетентний наставник, прекрасний викладач, спокійна, толерантна людина, завжди з посмішкою і оптимістичним настроєм, готовий ділитися знаннями та корисною інформацією з кожним. В групі завжди панувала чудова атмосфера, тому я з нетерпінням щотижня чекала заняття, де ми презентували, розбирали кейси, грали, спілкувалися, розбирали домашки, задавали питання, не боячись, що вони можуть бути непрофесійними або безлуздими. Я вважаю, що нам дуже пощастило з викладачем, адже його шарм відчувався навіть крізь екран монітора. Hillel IT School має неперевершену LMS, яка допомагала та спрощувала процес навчання, в межах якої відбувалося спілкування з викладачами школи. Дякую відділу саппорту, який відповідав на питання нереально швидко та по суті. А завдяки функціоналу боту усі дедлайни було дотримано. Школа допомагає в опануванні професії усілякими способами: відео-лекції сторонніх експертів, перевірка резюмe, можливісь технічної співбесіди після закінчення курсу. Я дуже рада тому, що в моєму житті з’явилась можливість опанувати нову професію разом з Артьомом Лінником та Hillel IT School, відчути новий формат навчального процесу, познайомитися з унікальними людьми та зробити крок вперед у нову для мене сферу.
Пару днів тому я закінчила курс Project Management, на який я потрапила через програму IT Generation. У мене був вибір між двома школами і я дуже рада, що я потрапила саме до Hillel IT. Вчитель Артем - справжній професіонал, який підготував нашу групу до професіі проджект менеджера на всі сто відсотків. Я залишилася повністю задоволеною вивченим матеріалом (дуже багато корисної інформації) та атмосферою (на уроках завжди було комфортно, дякуючи вчителеві і групі). По закінченню курса ми всі обмінялися контактами та, сподіваюся, будемо підтримувати одні одних. Окрема подяка школі, яка надає багато можливостей для розвитку навичок та зустрічей з HR експертами для підготовки резюме. За сумлінне навчання також надають бонуси (як грошові, так і нематеріальні), що особливо круто. Щиро рекомендую цю школу для навчання! P. S. Процес відбору до Hillel від IT Generation був, як на мене, найпрозорішим. Кожен з етапів та система рейтингу учасників були зрозумілими, апдейти приходили регулярно. Щиро за це дякую!
Всім привіт! Я закінчила курс Project Management у рамках програми IT Generation. Я з іншої сфери, тому спочатку для мене все було геть новим. Після завершення можу сказати, що курс пройшов чудово! Артему вдавалось легко пояснювати складну інформацію, ми розбирали реальні кейси, було багато додаткових матеріалів. Заняття проходили в атмосфері взаємопідтримки та поваги. Артем був на зв'язку, відповідав на питання, коли вони з'являлись. Відчувалась постійна підтримка з його боку, зацікавленість у тому, щоб ми зрозуміли матеріал. Дякую Артему за нові знання, круту атмосферу та гарний настрій. Загалом, заняття - комфорт! Дуже пощастило вчитися у такого професіонала і просто чудової людини!
Я проходила курс PM за програмою IT generation. Залишилася дуже задоволеною навчанням. Артем – чудовий лектор, все зрозуміло розповідав, а що було не зрозуміло – докладно і терпляче пояснював. Лекції були насичені та інформативні, багато домашок, але завдяки їм у мене з'явилися практичні навички оформлення проєктної документації та глибше розуміння предмета. Атмосфера в групі теж була чудова. Дякую школі Hillel за такий приємний досвід навчання!
Добрий день! Закінчив курс Project Management. Окрема подяка нашому викладачу Артему Ліннику за легку подачу матеріалу, за оптимізм та заряд хорошого настрою, класну презентацію, зрозумілі пояснення та завжди дружню, приємну атмосферу на наших заняттях. Особливо потішило те, що Артем - викладач-практик, а не просто дає інформацію з книжок. На заняттях було багато прикладів з власного досвіду викладача, він цікаво розповідав про реальні кейси які в нього були, що є корисним для нашої майбутньої професії. Артем завжди на зв'язку, ніколи не відмовляє у поясненнях, приділяє багато часу своїм студентам після лекцій. Викладач, одним словом, ТОП!!!
Величезне дякую за курс. Особлива подяка викладачу Артем Лінник та іншим лекторам. Курс крутий та актуальний. Відкриваю кругозір на багато процесів та проектів у житті та професійному розвитку. Викладач курсу Артем Лінник - реальний професіонал своєї справи та реально крутий мужчина. Цінуйте таких людей!!! Випишіть йому премію. Комп'ютерна школа Hillel - це ТОП! Сам зайшов на навчання по рекомендації та не помилився, рекомендачі знали про що говорили! ВИ КРУТІ! Дякую за Вашу роботу! Слава Україні! Іраклій, дякую і Вам! Так тримати! Тепер я поціновувач школи Hillel ))
Курс був доволі інформативний та цікавий. Після 24го лютого з'явилися деякі технічні проблеми, але це зрозуміло. Єдиний великий мінус- відміна курсу з англійської мови. Саме викладання було на високому рівні, спокійне, методичне та цікаве. Тому викладачу 5, а за сам курс 4👌
В целом все на отличном уровне, но занятия по английскому проведены не были. Понимаю, что эти занятия носят факультативный характер, но, тем не менее, на них рассчитывал при записи в школу и отказался от услуг личного репетитора на этот период. Дважды обращался в службу поддержки по этому поводу. В итоге потерял время