Антон Дугін

Антон Дугін

QC Lead/QA Manager у SoftServe

У сфері тестування з 2012 року.

Як і багато хто, починав із фріланс проектів. З 2013 року працюю в одній із найбільших IT компаній України.

За свій довгий шлях встиг відчути всі види тестування та їх специфіку: desktop, mobile, WEB, API, performance...

Основним профілем є тестування медичних програм. Неодноразово брав участь у внутрішніх івентах компанії, хакатонах, IT-Weekend як учасник та як спікер.

Останні роки активно займаюся автоматизованим тестуванням, менеджментом та освітою студентів.

Веде курс

QA Manual
basicOnline

Відгуки про викладача

Olha Kaplun

Olha Kaplun

Перед тим як почати навчання я довгий час досліджувала ринок шкіл і запитувала відгуки у друзів. Я дуже рада, що обрала саме Hillel. Я закінчила QA Manual і вперше отримала таке задоволення від навчання. У мене були чудові викладачі і дружня група. З плюсів: комфортна платформа lms, викладачі завжди наголошували на важливих моментах та завжди відповідали на всі питання+ тут не брешуть про реалії ринку. З мінусів: жаль що курс закінчився) це був суцільний кайф! Бажаю школі процвітання!
Обрала школу Hillel за рекомендацією і це того варте) Дякую викладачу Антону за терпіння, нові знання та готовність завжди допомогти) Однозначно рекомендасьйон!)))
Я в восторге, преподаватель профессионал своего дела, очень жаль, что все так быстро закончилось, на последнем уроке пришлось всплакнуть. Хочу еще. Мои дети, внуки и правнуки обязательно будут учиться у вас
Хочу выразить огромную благодарность Антону за пройденный курс, за его терпение, очень доходчивые разъяснения по темам и в целом за очень уютные и ламповые лекции. Курс подготовлен весьма хорошо, как для новичков в теме так и для чуть более просвещенной аудитории, рекомендую )