Укр Рус
Олександр Коробов

Олександр Коробов

Founder, Researcher у AI labs

До 2012 року займався розробкою бізнес-додатків для windows і linux, в тому числі і з елементами штучного інтелекту. У 2012 році остаточно переключився на розробку ІІ в області обробки та аналізу натуральних мов (NLP), машинного навчання (ML), розробки рекомендаційних систем і елементів Reinforcement Learning в задачах робототехніки. З тих пір брав участь як інженер і лідер команди в ряді проектів, як в рамках команди ai-labs, так і в якості незалежного розробника, був залучений до проектів пов'язаних з ML, NLP і Image Processing в компаніях Grammarly, WiseWeb, DataRobot, Luxoft, repnup, zirra.com, agent-ai, arvi-labs і деяких закритих проектах.

Люблю експериментувати в області AI, регулярно влаштовую невеликі хакатони з колегами і друзями.

В основному використовую Python, GoLang, рідше Java, С # і С.

Захоплююся лінгвістикою.

Відгуки про викладача

Майже кожне заняття переноситься (в основному за це не вибачаються, просто ставлять перед фактом в той же день). Викладач рекомендує літературу з фактологічними помилками, а коли я йому про це пишу, він просто читає і ігнорує. В лекційних заняттях шкільна комбінаторика, а розподіли імовірностей залишаються на домашнє опрацювання
Курс отлично подходит для специалистов других направлений, желающих расширить спектр методик, применяемых в своей работе. Охвачен очень широкий круг вопросов, от "чистой математики", до паттернов работы с актуальными, реально применяемыми библиотеками. Стиль изложения - сбалансированный. Открыто, насыщено примерами из практики, но без сползания к упрощениям. Сама школа, как площадка проведения курса - выше любых похвал.