Договір публічної оферти подарункового сертифіката Online

Прочитайте текст даного договору і якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом цього договору, якщо ви не згодні з викладеними в договорі умовами, Ви не повинні користуватися Сайтом, відмовитися від купівлі сертифікатів і по можливості залишити Сайт. Якщо Вам не зрозумілий будь-який пункт цього Договору, уточнити інформацію що Вас цікавить Ви можете за телефонами: 0800 20 8020, або написавши електронний лист за адресою: online@ithillel.ua.

Викладений нижче текст Договору, адресований фізичним особам і є офіційною та публічною пропозицією на визначених Договором умовах (відповідно до ст. ст. 641, 633 Цивільного кодексу України) суб’єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця Топтигін Олександр Анатолійович, ІНН 3374104576, який діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (номер запису 25560000000158238 від 28.11.2019р.), іменований в подальшому «Продавець».

Шляхом укладення цього Договору покупець в повному обсязі приймає умови придбання і використання подарункових сертифікатів, викладені в Договорі та всі інші умови даного Договору. Договір вважається укладеним з моменту акцепту оферти.

  1. Визначення термінів

1.1. Терміни «нас», «наше», «ФОП», «ФОП Топтигін Олександр Анатолійович» - відносяться до фізичної особи-підприємця Топтигін Олександр Анатолійович, який наділений правом продавати Подарункові сертифікати на отримання послуг з навчання в комп’ютерній школі IT HILLEL та який уповноважений приймати платежі за продаж Подарункових сертифікатів.

1.2. Покупець - особа, що сплатила покупку Подарункового сертифіката.

1.3. Утримувач Подарункового сертифікату – будь-яка особа, що пред’являє Подарунковий сертифікат для отримання послуг з навчання в комп’ютерній школі HILLEL.

1.4. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу Подарункових сертифікатів

1.5. Подарунковий сертифікат – матеріальний або електронний носій, виготовлений у формі паперової або електронної картки з індивідуальним порядковим номером та штрих-кодом, що підтверджує право Утримувача сертифіката на придбання послуг з навчання у комп’ютерній школі HILLEL згідно умов даного Договору.

1.6. Акцепт оферти - відповідь користувача Сайту про прийняття цього Договору шляхом вчинення наступних дій:

  • продовження користування цим Сайтом;

  • здійснення дій Покупця, що виражають намір скористатися Сайтом для купівлі сертифікатів;

  • передача повідомлення на електронну пошту, вказану на Сайті.

В разі прийняття викладених вище умов, фізична особа (користувач Сайтом), яка проводить акцепт даної оферти, стає Покупцем.

Акцепт оферти означає повне безумовне і без будь-яких змін прийняття Покупцем умов, викладених в Договорі. Акцепт оферти породжує правові наслідки для Сторін відповідно до умов визначених у Договорі.

1.7. Платіжна система - платіжна організація що здійснює переказ коштів на рахунок Продавця від Покупців за покупку Подарункових сертифікатів, доступних для придбання на Сайті.

1.8. Покупець – особа, яка користується Сайтом, отримує інформацію від Продавця, купує Подарункові сертифікати, які представлені на Сайті.

1.9. Продавець – Фізична особа підприємець Топтигін Олександр Анатолійович (ідентифікаційний код 3374104576), суб’єкт підприємницької діяльності, який створений і діє відповідно до чинного законодавства України, який проводить свою комерційну діяльність і знаходиться за адресою: Україна, 65058, Одеська обл., місто Одеса, ПРОВУЛОК ШАМПАНСЬКИЙ, будинок 7.

1.10. Сайт – ithillel.ua.

2. Придбання Подарункового сертифікату

2.1. Придбання Подарункового сертифікату засвідчує укладення між Продавцем та Покупцем Подарункового сертифікату попереднього договору із можливістю укласти протягом строку дії Подарункового сертифікату, відповідно до умов даного договору, основний договір на надання послуг з:

  • навчання в комп’ютерній школі HILLEL виходячи з переліку курсів навчання, які представлені на Сайті на дату укладення такого договору та за ціною, дійсною на момент укладення договору;

або

  • навчання в комп’ютерній школі HILLEL за конкретним курсом навчання, назва якого вказана безпосередньо у Подарунковому сертифікаті.

2.2. Подарунковий сертифікат не є платіжним документом, платіжним засобом або цінним папером. Подарунковий сертифікат може мати паперову або електронну форму.

2.3. Подарунковий сертифікат може бути двох видів:

  • із зазначенням його номіналу;
  • із зазначення назви певного курсу навчання в комп’ютерній школі HILLEL.

2.4. Подарунковий сертифікат із зазначенням його номіналу має фіксовані номінали: 5000 грн., 8000 грн., 12000 грн.

2.4.1. Номінал Подарункового сертифікату вказується в гривнях та дорівнює його вартості.

2.5. «Подарунковий сертифікат» можливо придбати за готівку або оформивши замовлення через Сайт Продавця, здійснивши безготівковий платіж на банківський рахунок Продавця Подарункового сертифікату.

2.6. Під час придбання Подарункового сертифікату Покупцем сплачується грошова сума, яка:

  • дорівнює фіксованому номіналу Подарункового сертифікату та є завдатком або повною оплатою, що зараховується в рахунок оплати за послуги з навчання в комп’ютерній школі HILLEL, які будуть придбані Утримувачем Подарункового сертифікату в майбутньому;

або

  • дорівнює вартості певного курсу навчання в комп’ютерній школі HILLEL.

2.7. Подарунковий сертифікат автоматично стає активним з моменту його отримання Покупцем у паперовому або електронному вигляді.

3. Використанням Подарункового сертифікату

3.1. Подарунковий сертифікат може бути використаний одноразово виключно під час оформлення одного замовлення. Розбити номінал сертифіката на кілька різних оплат не можна.

3.2. При здійсненні придбання послуг з навчання з використанням Подарункового сертифікату у Продавця, Утримувач повинен пред’явити Подарунковий сертифікат під час укладення договору на навчання за курсом, який Утримувач бажає отримати.

3.3. У разі придбання послуг з навчання через Сайт, Утримувач може відправити Подарунковий сертифікат електронною поштою.

3.4. Під час здійснення придбання послуг з навчання з використанням Подарункового сертифікату, Подарунковий сертифікат в паперовому вигляді вилучається представником комп’ютерної школи HILLEL або деактивується (стає недійсним), якщо він має електронну форму.

3.5. Вартість послуг має дорівнювати або перевищувати номінал Подарункового сертифікату. Якщо вартість послуг перевищує номінальну вартість Подарункового сертифікату, то Утримувач зобов’язаний здійснити доплату різниці між ціною послуги та номіналом Подарункового сертифікату.

3.6. Якщо вартість послуги є меншою ніж номінальна вартість Подарункового сертифікату то різниця між ціною послуги та номіналом Подарункового сертифікату залишається на балансі Утримувачу .

3.7. Зобов’язання Продавця Подарункового сертифікату обмежується терміном дії Подарункового сертифікату, асортиментом послуг з навчання, наявним у комп’ютерній школі HILLEL, номіналом Подарункового сертифікату або назвою курсу, вказаного в сертифікаті, графіком та режимом роботи комп’ютерної школи IT HILLEL, а також іншими умовами цього Договору.

3.8. Подарунковий сертифікат не може бути використаний для придбання іншого сертифіката.

3.9. Придбання та/або використання Подарункового сертифіката свідчить про ознайомлення та згоду Власника/Утримувача з цими Правилами.

3.10. Подарунковий сертифікат не підлягає обміну на сертифікати інших номіналів.

4. Термін дії

4.1. Термін дії Подарункового сертифікату - з моменту його придбання і до дати, зазначеної на Подарунковому сертифікаті. Утримувач Подарункового сертифіката втрачає право на його використання згідно з даним Договором з 00:00 годин дати, наступної за останнім днем терміну дії Подарункового сертифіката.

4.2. У випадку, якщо протягом терміну дії Подарункового сертифікату Покупцем/Утримувачем Подарункового сертифікату не реалізовано право на придбання послуг з навчання в комп’ютерній школі HILLEL, то зобов’язання Продавця Подарункового сертифікату вважаються припиненими, а грошова сума, сплачена за Подарунковий сертифікат поверненню не підлягає і залишається в розпорядженні Продавця.

4.3. Термін дії Подарункового сертифікату не може бути зміненим, продовженим або відновленим.

5. Повернення Подарункового сертифікату

5.1. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню, відновленню та зворотній конвертації в грошовий еквівалент.

5.2. У разі розірвання договору на навчання в комп’ютерній школі HILLEL, кошти повертаються виключно у випадках та на умовах, передбачених безпосередньо в договорі на навчання. При розірванні договору навчання та поверненні коштів за ненадані послуги, кошти повертаються на новий Подарунковий сертифікат.

6. Інші умові

6.1. Продавець Подарункового сертифікату залишає за собою право вносити зміни та доповнення до умов даного Договору.

6.2. Будь-які зміни та доповнення даного Договору не підлягають попередньому погодженню з Покупцем/Утримувачем.

6.3. Продавець Подарункового сертифікату інформує про внесення змін та доповнень до даного Договору шляхом їх оприлюднення на Сайті.

6.4. Продавець Подарункового сертифікату звільняється від обов’язку по наданню послуг за втраченим (пошкодженим) Подарунковим сертифікатом, або від обов’язку повернення сплачених Покупцем грошових коштів при придбанні такого (втраченого/пошкодженого) Подарункового сертифікату та відповідно звільняється від відповідальності за відмову від надання послуг та/або повернення грошових коштів у випадку втрати або пошкодження Подарункового сертифікату.

6.5. Продавець Подарункового сертифікату звільняється від відповідальності за наслідки втрати або передачі Покупцем Подарункового сертифікату третій особі.

6.6. Продавець не несе відповідальності перед Покупцем за продаж послуг третім особам на підставі Подарункового сертифікату, що був придбаний Покупцем, за умови дотримання Продавцем цих Правил використання Подарункового сертифікату.

6.7. Втрачений (пошкоджений) Подарунковий сертифікат поновленню не підлягає.

6.8. Продавець та/або представник комп’ютерної школи HILLEL має право не приймати Подарунковий сертифікат у випадку наявності сумнівів в його оригінальності та/або наявності пошкоджень.

6.9. Ризик випадкової загибелі, пошкодження або втрати Подарункового сертифікату несе Покупець/Утримувач з моменту придбання Подарункового сертифікату.