Укр Рус
Таїсія Симон

Таїсія Симон

UI/UX Designer at Wildix у Wildix

Працюю з 2014 року в IT-сфері, починала свою кар'єру з посади Web Designer, працюючи з такими простими проектами, як сайти-візитки, landing pages, ілюстрації та поліграфічна продукція. Поступово перейшла до розробки більш складних проектів і сервісів. Працювала як з веб-додатками, так і з мобільними під IOS і Android, також випробувала себе в сфері Front-end розробки. У 2018 році була менторкою студентів, які бажають розпочати свою кар'єру в якості дизайнерів, за програмою інтернів в одній з одеських IT-компаній. За час своєї кар'єри працювала як з українськими замовниками, так і з закордонними. На даний момент працюю в Wildix - одеській продуктовій компанії, займаюся розробкою крос-платформного додатку.

Відгуки про викладача

Ірина Єрсак

Ірина Єрсак

Прийшла на курс задля покращення своїх навичок в цій сфері, а отримала навіть більше, ніж хотіла. Цікава програма, висококваліфіковані викладачі, які стимулюють пройти курс до кінця, зручна навчальна система, оперативна комунікація з усім персоналом. Окрема подяка Таї та Ірі за дружню атмосферу та просто вагон нових знань. Сподіваюсь, наш чатік буде жити;) Стасовно самого курсу - насичений теорією і практикою, добре розкрита частина UX (що було дуже важливим для мене), також величезний бонус - декілька зайнять з анімації та 3D. Бажаю всього найкращого школі і викладачам, ви робите неймовірне в цей нелегкий час!
Катерина Кудинова

Катерина Кудинова

Организация в школе отличная, есть своя платформа для обучения — что явно большой плюс. Видно, что она полностью подстраивается под нужны студентов и приятно, что усовершенствуется с каждым твоим отзывом. Сам курс интересный, что касается пользы — получила даже больше инсайтов, чем ожидала. Приятным бонусом было нововведение уроков со специалистами с других областей — нередко именно понимания того, с кем ты будешь взаимодействовать и как в процессе самой работы и не хватает. Домашки интересные, в меру сложные, но без перегруза. Много всяких плюшек и бонусов. Самые приятный, наверно, для новичков — так как окончив базовый курс в виде бонусов ты можешь получить внушительную скидку на курс про уровня. Отдельное спасибо админу Анатолию — оперативность поддержки на высоте👌 Ну и самая большая благодарность преподавателям — Ира и Тая отличные специалисты, и круто, что своими навыками они более чем дополняют друг друга. Все уроки проходили к клевой, уютной атмосфере. И даже после тяжелого дня были не в напряг. В общем — слова излишни, круто было все🔥 Большое спасибо школе и успехов в дальнейшем ее развитии)
 • Створення бренд-персонажу
  • 859
  • 26

  Створення бренд-персонажу

  дивитись 180 хв
  • Coach photo
   Таїсія Симон UI/UX Designer at Wildix у Wildix