Сергій Головашкін

Сергій Головашкін

Senior UX Designer у Jumpfactor Marketing

Маю більше 10 років досвіду роботи в галузі, ступінь магістра з комп'ютерних наук та бакалавра з інформаційних наук, володію величезним обсягом знань у сферах IT, UI/UX дизайну, B/A та стратегії, автоматизації бізнесу, веб-розробки та освіти.

Працював з багатьма високопоставленими клієнтами, щоб допомогти їм досягти своїх цілей, у тому числі з двома найбільшими у світі виробниками тканин, чотирма банками, однією авіачартерною компанією та близько 80 підприємствами малого та середнього бізнесу.

Відгуки про викладача

Це вже не перший мій курс у Hillel, але хочу відмітити і виразити велику подяку Сергію. Дуже чуйний та уважний викладач, який дійсно був зацікавлений та поринутий у те, щоб нас навчити. Часом лекції тривали набагато довше зазаначеного часу, з розбором усіх питань та практикою. Також велике дякую за усі додаткові ресурси та інфо для подальшої роботи :) Хоча в мене через роботу часто не виходило бути присутньою онлайн на лекціях, потім все було зрозуміло та виходило зробити на практиці після просмотру лекцій та зворотнього зв'язку викладача у мессенджері. Ще раз велике дякую Сергію за те, що поселив в мені ще більшу любов та тягу до дизайну!