Олександр Пустовойтов

Олександр Пустовойтов

Product Owner/Game Designer у Vira Games

Маю досвід роботи у сфері розробки комп'ютерних ігор під різні платформи понад 10 років, брав участь у розробці понад 30 ігор (є живі проєкти з десятками мільйонів завантажень).

Починав як Level Designer, але з 2010 отримав роль Game Designer. Далі розвивався — працював у ролі Product Owner у казуальному та гіпер-казуальному напрямках, Head of the Narrative Department та Lead Game Designer на казуальних проєктах.

Веде курс

Game Design
basicOnline

Відгуки про викладача

Олександр крутий викладач. Кожна лекція була цікава, із постійним спілкуванням, розповідями реальних історій з індустрії та прикладами. Олександр дуже привітливий та гарний викладач, одразу видно, що дуже любить свою професію. Домашні роботи цікаві та дійсно ефективно допомогають освоїти нові навички, якщо робити відповідально. Фідбек на домашні теж відміний. Всім рекомендую курс та Олександра. Школа Hilel добре працює, платформа зручна, зрозуміла, навчанню тільки сприяє. Дякую усім причетним до цього курсу!
Супер крутий тічер ) за ці два місяці дуже прокачалась ) Одні приємні емоції, видно що тічеру подобається що він робить і це відчувається ) Дуже рада що одного дня побачила рекламу в інстаграм ) Процвітання школі )
Навчання у школі Hillel це крутий досвід. Але хочу зазначити особливо саме викладача - Александра. Лекції цікаві, різноманітні. Круті та цікаві домашні завдання, підтримка, та допомога, це було ключовим у своєму враженні. Я дуже вдячна викладачеві. Його підхід до викладання просто супер! Залишилась в захваті. Всім рекомендую.