Ірина Пелипенко

Ірина Пелипенко

Product Designer у SocialTech

👋

Мій кар'єрний шлях розпочався на платформі Upwork, де я, як фрілансер, змогла швидко та одразу на практиці розвиватися за різними напрямками дизайну. Потім я влаштувалась у продуктову компанію на позицію UX/UI Designer. Здобула новий досвід і захотіла рухатися далі.

Мені важливо було розуміти вплив дизайн-рішень, тому після кар'єри дизайнера я перейшла в зону маркетингу, де максимально закрила цю потребу.

Я стала Marketng Design Lead і займалася запуском та контролем ходу спліт-тестів, проводила регулярні креативні ресорні прямих та непрямих конкурентів, аналізувала дані Google Optimize, Google Analytics та Front-end трекінгу, аналіз Hotjar сесій, впроваджувала UX/UI зміни, ленд конверсії, що створювала нові версії лендингів на основі проаналізованих даних. А також менторилу дизайнерів рекламної зони.

Наступний етап на моєму шляху — це роль Product Designer. Це моя стихія. На цій позиції я проводжу різні дослідження: usability тестування, я аналізую конкурентів, створюю СJM, формую та валідую різні продуктові гіпотези, проводжу евристичний аналіз, займаюся глибинним дослідженням користувачів, створюю персони. Разом із крос-функціональною командою працюю над покращенням продукту, відстежую результат впроваджених змін, вплив на метрики.

Крім цього я займаюся:

  • створенням бібліотеки компонентів у синхронізації з Front-end розробкою
  • оптимізацією дизайн системи
  • створенням UX-договореностей
  • та ще багатьом цікавим