Галина Сазонова

Галина Сазонова

у BarBaris SMM Group

Сильні організаційні навички я отримала вже в університеті. З 2015 (на другому курсі) стала главою організаційного комітету.

Була лідером команди в 40 осіб, і створювала грандіозні події в ДНУ ім О. Гончара.

У 2016 році була менеджером в проекті "Kasha school" — школі бізнес-процесів. І там же, вперше, СММ-менеджером.

У 2017 мене запросили в проект Інтернет-магазин Grusha.ua. Сам мій СММ-шлях придбав більше структури і серйозні результати. Там вдалося познайомитися з digital і працювати в відділі.

У 2018 році прийняла рішення, що хочу багато проектів в сфері SMM. Об'єднала свої навички лідера та фахівця, і створив перший smm-агентствo в місті Дніпро.

Паралельно в 2018 році створила проект instapractiki — школу instagram-освіти для підприємців і експертів. Рік оффлайн діяльності та навчання пройшов на ура. В основному ми навчали контент-маркетингу.

В даний момент, я навчаю людей і компанії, такі як: Microsoft, L'Оfficiel, L'Оreal, Vichy. NYX, Redken, Gold coach, ЦеХаб Академію

Розвиваю особисті бренди, серед моїх клієнтів: Ярослава Гресь, Ярослав Самойлов, Юлія Бєляєва, Олена Новікова, Дарина Романюк, Ніна Ходаковська. І працюю над створенням продуктів / онлайн продуктів в особистих і комерційних брендах в соцмережах.

Відгуки про викладача

Екатерина Артёменко

Екатерина Артёменко

Хочу поблагодарить школу за отличную организацию. Удобный LMS кабинет, вся нужная информация в одном месте. Преподаватели курса настоящие профессионалы. Обучение на практике, помогает разобраться во всех нюансах. Отдельная благодарность, нашему ментору Владимиру, проводил дополнительные уроки, отвечал на все вопросы