Анжела Лисенко

Анжела Лисенко

Senior Recruiter у SoftServe

Свою діяльність як рекрутер/HR розпочала в HoReCa у 2012. Виросла у HRD з кількістю 600+ осіб у компанії, започаткувала тренінговий центр у компанії, який навчав франчайзі та наших колег.

2015 року пішла в IT сферу працювати рекрутером. Першою компанією була Gameloft, це продуктова французька ігрова компанія. Пропрацювала там 2 роки. Після пішла працювати в Softserve, це одна з найвідоміших і провідних з українським корінням IT компаній. Була своя клінінгова компанія.

Зараз я на позиції Senior Recruiter, я лідер 4х напрямків у компанії, проводжу свої тренінги з річного планування.

Навчаюся коучінгу і буду в майбутньому коучем. Закінчила курси розробки на JS, React, маю технічний бекграунд. Маю досвід стафінгу в Колумбії, Мексиці, Румунії, В'єтнамі, Польщі та Будапешті.

Відгуки про викладача

Всім привіт! Пишу цей відгук з посмішкою. Я закінчила курси "IT-RECRUITMENT & HR". Я випускниця Hillel IT School квітень 2023 р. Hillel творить чудеса. Разом з цим курсом я пройшла свою внутрішню трансформацію. Я зрозуміла, що я в правильному місці та на правильному шляху. Емоції переповнюють мене. Цей курс був таким потужним, що ніби як в голові сформувалася флешка, де всі знання, а головне вони там тримаються. Я отримала вееееликі знання, здобула круті навики і все це завдяки моїм улюбленим викладачам АНЖЕЛІКІ та ОЛЕНІ. Однак цей курс не тільки про навчання та навики, я зустріла класних людей, завдяки їм була і мотивація, і натхнення ставати кращою версією самої себе та не пасти задніх. Всі заняття проходили з такою класною атмосферою та енергію, що це заряджало на тижні. Я отримала кучу позитивних класних емоцій, що якби я могла стерти пам'ять, то я б ще раз пройшла цей шлях знову. Hillel IT School це про знання, навики та про людей. Щаслива бути маленькою частинкою чогось великого. Дякую адміністрації школі, що Ви творите щось надзвичайно потужне.