Анна Сегеда

Анна Сегеда

Senior UI/UX Designer у Global Logic

Досвід роботи 10 років, з яких 5 викладаю UI/UX Design.

Колись починала з поліграфії та web-дизайну, зараз займаюсь довгостроковими проєктами. Працюю з німецькими та американськими компаніями над досить складними системами, де кожне рішення має бути виваженим та обґрунтованим, де треба моделювати та перевіряти гіпотези.

Переконана, що дизайн має бути з орієнтацією на користувача, тому фанат User Testing про що писала статейку “User Testing, або Як дизайнер може змінити проект”.

Люблю мінімалізм, продумані сценарії та правильну архітектуру.

Відгуки про викладача

Дякую Ані та школі Hillel за моє навчання на курсі UI/UX дизайну. Це були, мабуть, найемоційніше насичені 4 місяці мого життя) Коли на першому занятті Аня сказала: «Попередьте своїх рідних та близьких, що вони рідко будуть бачити вас наступний 4 місяці» - особисто я поставилася трохи скептично - а дарма 😏))) ))

Постараюся максимально інформативно:

Про школу: персонал, атмосфера та розташування школи - супер. На будь-яке питання -отримувала своєчасну відповідь. Мені все підійшло.

Курси: це був мій перший досвід у сфері дизайну. Я рада, що потрапила саме сюди і саме до Ганни. Програма впорядкована та продумана. Заняття побудовано таким чином, щоб дати максимум інформації на тему і отримати відповіді на питання . Дуже сподобалося, що крім теорії , Аня давала нам практичні завдання, щоб розворушити нашу креативність.

На заняття завжди потрібно йти підготовленим, бо на тебе може чекати контрольна, яку ти ніяк не припускав) це мотивує повторювати матеріал знову і знову.

Викладач Ганна Сегеда:

про неї можна говорити і писати дуже багато)

Скажу, що досі не зрозумію, як така крихка, мила людина, може одночасно мати в собі неймовірний стрижень, завзятість і працьовитість, тактовність і професіоналізм. Чого тільки варто перевірити моє ДЗ і при цьому не відбити бажання йти далі, а коректно вказати на недоліки і надихнути на виправлення помилок не давши при цьому розслабитися! Здається, що це не реально - але Аня так може) Сподобалося те, що Аня, прям дуже намагалася донести нам матеріал. Прям "розжувати" і розкласти по поличках, а не просто прочитати теорію. Так морочитиметься далеко не кожен викладач.

Підсумок: курс для тих, хто має намір навчатися на ньому постійно, а не коли є час. Прийде скасовувати справи, зустрічі з друзями, вникати в матеріал і робити ДЗ. Зате наприкінці курсу ви матимете величезну базу знань, яка завжди допоможе вам. Ви розберетеся з інструментами UX дизайну, навчитеся грамотно оформлювати свої висновки, спілкуватися зі своїми однокурсниками та отримаєте відповіді на всі запитання. Рекомендую!

Цей курс — одна з кращих речей, що зі мною траплялося. Велике дякую школі та окрема подяка викладачеві Ані)) З цим викладачем я отримала набагато більше ніж очікувалося. Це справжній професіонал, на заняттях завжди намагаєшся не пропустити жодного слова, увібрати кожну дрібницю та пораду. Постійний зворотний зв'язок, викладач справді зацікавлений у твоєму результаті. Відмінна подача знань, ці лекції на вагу золота, буду переслуховувати ще дуже багато разів))

Домашки теж не завжди прості, змушують кипіти і працювати мозок на всі сто. Постійний вихід із зони комфорту та відчутне зростання після кожного завдання.

Також мені пощастило бути в дуже крутій групі, де хлопці завжди підтримували та мотивували))

Курс нелегкий, але супер ефективний та цікавий! Дякую!

Долго выбирала курсы и ни разу не пожалела, что выбрала на Hillel. Отдельное спасибо стоит сказать самому лучшему преподавателю Аня Сегеда. Без неё курс был бы уже не тот. Аня - это человек который отдаёт себя всю, чтобы нас научить. Спасибо за все ночные комментарии с правками, за помощь и ответ на любые вопросы. Аня дала уверенность в себе, своих знаниях и толчок в правильном направлении развития. У нас все получится и мы добьёмся своей цели. Суперское умение корректно указать на ошибки, но не ввести в уныние, а наоборот вдохновить все исправить и сделать ещё лучше! Писать можно долго, просто спасибо Ане за все что сделала для нас всех!

Величезна подяка школі Hillel і звичайно ж викладачеві Ганні.

Курс був дуже насиченим і непростим, але це того варте! Заняття завжди були цікавими і ніколи не давали нудьгувати))) Коли відкриваєш фігму після здачі домівки - бачиш величезну кількість (без перебільшень) правок від Ані) я ніколи не бачила, щоб викладач стільки часу приділяв додому студентів і писав стільки правок) і, звичайно ж, дякую Ані за це, тому що завдяки правкам, ти розумієш, над чим тобі ще потрібно працювати, щоб зробити свою роботу добре.

Курс наповнений гарною теорією та дуже багато практики, окрема подяка за можливість попрацювати над командним проектом. Це чудовий досвід, який багато мені дав. Було непросто, але дуже круто, я рада, що потрапила на курс до Ганни.

Хотіла проходити онлайн курс через зручність формату, але знаючи, що офлайн заняття буде вести Аня Сегеда, довелося свої плани поміняти, і в підсумку я тільки виграла від цього. Аня це просто знахідка як людина, професіонал і викладач. Шалено рада, що ці 5 місяців можна було вчитися під її менторством. Курс дуже насичений корисною інформацією. Крім основного проекту, який ти крок за кроком реалізовуешь, чекає ще багато, не завжди простих але цікавих і корисних завдань, інтерактиву, які змушують не просто прослуховувати лекції, а включатися і виходити із зони комфорту. Все, від структури кожного заняття до організації захисту проектів, продумано на вищому рівні. Подача матеріалу і загальна атмосфера на заняттях особливо порадували, тут окремий плюсик моїй чудовій групі, була рада вчитися в компанії таких приємних, натхнених і таких різних особистостей. Окрема дяка за мотивацію та підтримку, які підганяли тебе працювати вчасно, більше і робити це краще. Захоплююся, як можна було стільки часу проводити над перевіркою наших робіт, і знайти той баланс між лояльними і доброзичливими і в той же час строгими професійними зауваженнями. Курс для тих, хто готовий працювати, готовий найближчі 4-5 місяців серйозно відкласти всі інші плани в сторону, тому що для отримання результату це доведеться зробити. Тобі про це нагадають не раз, і краще прийняти це як даність на першому місяці навчання, ніж потмім пошкодувати, що не зміг корисно витратити цінний час. Навіть якщо в процесі буде дуже важко, а повірте - буде, ви зрозумієте, що воно того варте. Дякую Hillel за організацію, підтримку і підбір фахівців, Ані за знання і колосальну мотивацію, групі за захоплюючі бесіди, корисні питання і просто хорошу атмосферу. Ви всі дуже круті!

Аня найнеймовірніший викладач у моєму житті, за чотири місяці вона творить неймовірні речі з тими, хто хоче отримати знання. Дуже надихає, щодня у темі твого проекту і якщо щось пішло не так одразу пише та спрямовує у правильне русло. Я ніколи не бачила людей із такою віддачею викладанню, мені ніколи й ніде не було так цікаво. Спасибі величезне Ані, що насочила нас любов'ю до дизайну і відкрила його інакше.

Хто шукає найкращого викладача, так ви її знайшли! Вам назавжди в'їстися в голову «Висячий рядок», який потім навіть починає дратувати в месенджерах)) Я не знаю за що мені так пощастило потрапити на курс до Ганни. Це були найкращі та продуктивні чотири місяці!

Аня, дякую величезне !!!🙏

Хочу поблагодарить школу и преподавателя Аню за знания и навыки, которы я смогла получить. Супер грамотная и продуманная логика занятий, легкость в общении, возможность постоянно быть с преподавателем на связи даже после занятий. Мне очень понравилось, что Аня рассказывала насколько каждый инструмент может быть полезен на практике и приводила много примеров. Так становилось понятно как в будущем это применять и, конечно, легче запоминалось. А еще много воркшопов, командной работы, практических занятий помогли разложить все теоретические знания по полочкам. Я рекомендую этот курс тем, кто хочет стать классным дизайнером и быть востребованным специалистом
Недавно закончила advanced ux/ui курс с преподавателем Анной. Курс превзошёл все ожидания. Вся работа была построена логично и последовательно, по четкому плану охватывая все возможные аспекты. Плюс были постоянные интерактивы и интересные дополнительные материалы/задания. Заслуга безусловно преподавателя. В любое время дня и ночи можно было посоветоваться и получить качественный фидбек по любому вопросу. Анна суперский преподаватель, обьясняет каждую тему полноценно теоретически и практически. По окончанию курса ощущение значительного увеличения знаний и навыков, в которых ты уверен. Всем советую, действительно уникальный курс
Курс був мега-корисний! Я отримав набагато більше, ніж очікував. Головне — це відчув на власному досвіді повний цикл дизайн-процесу. Це звучить просто, але це сильні слова, якщо подумати що за ними стоїть. Майже всі теми окремо знав і до курсу. Багато читав/дивився воркшопів онлайн, і Фігмою володію на високому рівні. Але не вистачало тільки одного — зібрати всі навички і знання до купи, і зробити канонічний з точки зору процесу проєкт. Аня — першокласна дизайнерка, яка ще і чудово викладає. Коли вимагає завдання — виглядає вимогливою, як замовник :) Але дуже добра! Окрема подяка за приклад лідера, що згуртовує людей в єдине ціле. Було нелегко поєднувати курс з вимогливою роботою, тому деякі домашки нахабно довго затягував, але врешті решт мобілізувався і все закрив. Пройшло зовсім трохи часу, і усі теми домашок сталися в нагоді для реальних справ. Тому пропускати ДЗ — це обманювати себе. Робіть їх тільки для себе, і ні для нікого іншого на курсі ) Я з тих, хто дивився багато онлайн курсів і вагався піти на офлайнові (через ціну, прив'язування себе на 4+ місяці тощо). Але живе навчання зі спілкуванням варте всіх зусиль и витрат. Якщо хтось сумнівається, як і я на початку, напишіть мені в ЛінкедІн чи будь-де зі вказаних контактів. Можу сказати детальніше. В свій час мені самому було б цікаво так у когось розпитати :) P.S. Навчання ніколи не завершується, особливо в наш швидкоплинний час. Попереду маю список справ, на які звернув увагу на курсі, і захотів заглибитись.
Окончила курс UI/UX Design в октябре 2020. При выборе курса ключевыми факторами для меня были: 1. Программа курса. Расположение школы. 2. Профессионализм преподавателя. 3. Конструктивная обратная связь от преподавателя при проверке заданий. В первую очередь, хочу отметить профессионализм преподавателя курса Анны Сегеды, которая своим примером мотивирует студентов развиваться в сфере дизайна, грамотно и структурированно подает информацию по материалам лекций, приводит примеры из своей практики, дает конструктивную обратную связь при проверке домашних заданий, а также рекомендует перечень литературы для дополнительного изучения. На курсе большое внимание уделялось процессу UX исследований по теме проекта нашей группы Zero waste. Освоены инструменты и методики для эффективной работы дизайнеру на практике – как составлять Emphaty Map, Customer Journey Map, User Story, Job Story. С помощью Design thinking workshop, тренировались генерировать идеи командой. Исследования помогли мне в создании дизайна сайта, решающегося потребности и задачи пользователей. В результате мое портфолио на Behance пополнилось двумя работами, включающими процесс UX исследований и дизайн проект. Приятным бонусом для меня стало получение скидки за успехи в учебе - 25% на дальнейшее обучение. Спасибо преподавателю за знания, опыт и поддержку, школе за организацию процесса. Рекомендую курсы для тех, кто хочет погрузится в процесс UX Design.
Недавно закончила обучение на курсе UI/UX дизайн. Осталась довольна приобретенными навыками, за что огромное спасибо преподавателю! Анна уделила особое внимание самому процессу дизайна, который крайне важно знать тому, кто стремится стать профессионалом в этой сфере и хочет разрабатывать действительно качественный продукт. За 4 месяца мы прошли все этапы создания продукта — от базового анализа предметной области и определения ЦА до конечной версии продукта. Мы получали актуальные знания в структурированной и доступной форме. Кроме того, Анна мотивировала нас на чтение полезной литературы, статей, новостей по дизайну, старалась вывести нас на нестандартные решения. После курса я понимаю не только как сделать «красиво», но и с какой целью это делать и умею аргументировать свои решения в дизайне. Спасибо за качественное и комфортное обучение! 🖤
Прошла курс UI UX дизайна у Анны и осталась очень довольна! Здесь действительно есть возможность получить реальные знания, структурировать их и самое главное - научиться применять. Процесс обучения приятный и мотивирует к большему! Спасибо за этот опыт :)