Укр Рус
Олександр Федик

Олександр Федик

SMM Group Head у Tribal worldwide

Більше 3 років тому потрапив на практику до департаменту корпоративних комунікацій компанії Siemens Ukraine, де закохався у Digital і познайомився з SMM.

Далі приєднався до команди блогу Eatdresstravel.com, де з головою занурився у Travel-Fashion тематики, а також отримав «виробничу травму», після якої видалив особистий аккаунт у Instagram (все ж таки наростити клієнтський акаунт до 150К підписників — це нелегка справа).

Відповідав за SMM-напрямок розвитку проєкту Minuteoflife.com в IT-стартапі BrainberryGlobal. Саме тут довелося навчитися одночасно вести сторінки англійською, турецькою та іспанською мовами, а також пізнати тонкощі запуску тестових контекстних кампаній по всьому світу (Від Коста-Ріки до Саудівської Аравії і Албанії) для пошуку нових ринків.

У 2015 році став частиною команди з просування міжнародного стартапу в сфері нерухомості Prof.Estate.

У 2016 році приєднався до SMM-команди Mediacom, а тепер разом з нею став мережевою агенцією Tribal Worldwide, Kyiv. З тих пір можу написати допис для алкогольного бренду з прихованим стимулюванням до вживання, не порушуючи законодавство :)

Працюю з компаніями і брендами: Carlsberg Ukraine (Львівське, Carlsberg, Guinness, Warsteiner, Tuborg, Квас Тарас), Ferrero (Kinder).

Працював з компаніями і брендами: timhome.vn (В'єтнам), Kempinski Emerald Palace (Дубай), UDP (Бульвар Фонтанів, Новопечерські Липки), Royal House (Британський Квартал), Riel (ЖК Америка).

Відгуки про викладача

МОЛОДЦЫ!!! Во всем. Клиент-ориентированная компания. Развиваетесь. Собрали лучших преподавателей. Очень удобно иметь записи лекций и информативно насыщенные презентации, к ним можно в любой момент обратиться и актуализировать знания. Вам успехов! Планирую вернуться за очередным сертификатом.
Прошла курс SMM, преподаватель Александр Федик. Осталась очень довольна. Отдельное спасибо Александру за интересное, актуальное, доступное изложение материала и конструктивную критику!

Огромное спасибо Вадиму за то,что сумел четко организовать процесс обучения в школе.Спасибо Александру Федику за чудесные яркие презентации, за интересные лекции,за его интеллигентность и эрудицию.Браво!

А так же спасибо улыбчивым администраторам Диме и Артуру и всему персоналу школы,который стремился сделать наше пребывание в школе комфортным и уютным.Спасибо за полученные знания!