Укр
Павел Зубак

Павел Зубак

Front-end Developer в Halo Lab

Front-end разработчик с 2019 года. Работая верстальщиком, обучался Front-end разработке для повышения квалификации. Сейчас работаю в основном на React.

Люблю музыку, машины и живое общение.

Работаю в компании Halo Lab.

Отзывы о преподавателе

В'ячеслав Лук'янець

В'ячеслав Лук'янець

Дякую за постійну підтримку Павла! З його допомогою та його ефективним методом навчання пройшов курс дуже легко. Курс точно вартий свого часу!
Павло - це справжній професіонал. Його знання та досвід вражають. Він завжди готовий допомогти студентам і відповісти на будь-які питання. Його строгість допомагає нам ставитися до навчання серйозно, а доброта та терпимість роблять його чудовим викладачем.
Закінчивши курс, хочу подякувати викладачу Павлу за вміння настільки легко та зрозуміло викладати матеріал, оскільки більше частина студентів до цього взагалі не була знайома з HTML та CSS. Дуже компетентний, комунікабельний, завжди готовий відповісти на всі ваші запитання (навіть більше, він весь час буде чекати їх від вас, тому не соромтесь та задавайте). Змістовний фідбек по домашкам, запропонує декілька шляхів вирішення проблеми та на зв’язку 24/7. Коли будете записуватись на курс, обов’язково запитайте чи є місце до групи в якій викладає Павло, ви не пожалкуєте. Величезне дякую!
Декілька тижнів тому закінчила курс Front-End Basic, задоволена на всі 100%! Окремо хочу подякувати Паші за його терпіння, максимально доступне та детальне пояснення матеріалу і позитив на кожному занятті :)
Дякую Павлові за його допомогу та терпіння. Іноді було легко, а іноді важко, особливо на фінальному проекті, але спільними зусиллями подолали усі перешкоди!:)
Чудовий викладач. Цікаво, зрозуміло і з гумором викладає матеріал. Час занять пролітає непомітно. Дуже терплячий: видно, що пам'ятає, що значить вчитися. Завжди готовий допомогти із питаннями і проблемами, які неодмінно виникають в процесі навчання.
Закінчуючи курс, хочу подякувати викладачу Павлу. Під час всього курсу Павло завжди був у мережі і у будь-який час міг відповісти на запитання, завжди відповідав на додаткові запитання. Лекції у Павла зрозумілі, легкі та цікаві. Особливо дякую Павлу та школі hilel за таку гарну освіту.
Закінчивши курс, хочу подякувати школі, а особливо викладачеві. Паша дуже добре доносить інформацію, все легко та зрозуміло, завжди готовий допомогти, на зв'язку 24/7, на заняттях приводить цікаві приклади та їх вирішення. Окрім програми додає багато корисного матеріалу. Шкода що поки не веде курс Pro, сподіваюсь наступний викладач буде таким же чудовим. Дуже дякую Паші за його час та терпіння)) При виборі даного курсу рекомендую цього викладача.
Закінчуючи курс, хочу подякувати викладачеві Павлу і школі, що обрала для мене саме цю групу. Компетентний, комунікабельний, терплячий, україномовний, що також важливо було при виборі курсів. Протягом усього навчання завжди на зв'язку (завжди - це навіть після 23 отримувала допомогу і пояснення, бо ж дз багато і працювала над ними вночі також). На уроках тільки дружня атмосфера, розбирали багато різних варіантів вирішення поставлених дизайнером задач. Бували випадки, що не могла впоратися з якоюсь частиною дз, запитувала у викладача і блискавично отримувала підказку, яка допомагала рухатися далі. Кожне дз - ґрунтовний аналіз від викладача, дуже зручні коменти у вигляді скрінів та відео. Я не знаю де він бере час і терпіння на наші "дитячі" питання. Засмучена лиш в одному, що Павло не веде наступний курс Pro. Якщо у вас є можливість обирати викладача, перед стартом курсу, то рекомендую наполягати і потрапити в групу саме до Павла. Рекомендуватиму школу знайомим і продовжую далі йти з Hillel. Дякую ;)
Дякую цій школі за чудові два місяці вивчення курсу, а особливо хотів би відячити Павлу за неймовірно цікаві заннятя. Павло це та людина яка присвячує всього себе своїм студентам. Завжди допоможе і підскаже. P.S. В кого буде цей чудовий викладач вже буде багато знати, а ще відповідайте в нього на заннятя, не лінуйтесь говорити з ним, адже під час діалогу ви більше дізнаєтесь про цю справу.
Закінчив курс Front End Basic навесні 2023. Викладач Паша Зубак топ, лекції на найвищому рівні, приділяв час кожному студенту, відповідав на всі наші додаткові питання, ретельно перевіряв домашні завдання, надавав детальні коментарі, а також забезпечував великою кількістю корисного матеріалу та ресурсів. Шкода, що курс так швидко пролетів, але завдяки викладачу та його вмінню навчати та мотивувати студентів переходжу на курс Front End Pro!) Дякую Hillel за чудову роботу!
Всім совітую, школа супер, особливо велике дякую викладачу, заняття веде цікаво та зрозуміло!