Вживання російської небезпечне! Дізнайся чому
Переходіть на світлу сторону
Укр Рус
Галина Строгуш

Галина Строгуш

Бизнес аналитик в EPAM

Более 10 лет работаю на позиции аналитика в финансово-банковской сфере, более 6 лет как аналитик данных. Из обязанностей: по запросу бизнес-подразделений разрабатывала операционную отчетность, выполняла расчеты, связанные с процессами планирования и прогнозирования результатов деятельности, разрабатывала инструменты для реализации определенных бизнес-функций.

Последние четыре года выполняю роль бизнес-аналитика на проектах, связанных с разработкой нового ПО и миграцией бизнес-функций на новую технологическую платформу.

Дополнительно исполняла роль продукт овнера и проектного менеджера.

Отзывы о преподавателе

Дуже дякую Галині та школі Hillel IT за пройдений курс! Курс був повним та інформативним. Дякую за вичерпні презентації та розгорнуті відповіді на всі запитання під час курсу. Галина - професійний викладач, яка дуже відповідально ставилася до подачі інформації на курсі. Також дуже сподобався внутрішній кабінет для навчання: все дуже зручно. Отриманні знання допоможуть мені в моїй роботі. Дякую!
Від курсу "Бізнес-аналіз" отримав все що очікував. Потужна база знань, цікаві лекції. Для виконання домашніх завдань вся інформація надавалась на лекціях, що дуже важливо для мене. Дякую викладачу Галині Строгуш за структуроване, професійне викладання. Дякую за дуже серйозний підхід до викладання.