Укр
Александр Пустовойтов

Александр Пустовойтов

Product Owner/Game Designer в Vira Games

Имею опыт работы в области разработки компьютерных игр под разные платформы более 10 лет, участвовал в разработке более 30 игр (имеются живые проекты с десятками миллионов загрузок).

Начинал как Level Designer, но с 2010 года получил роль Game Designer. Далее развивался — работал в роли Product Owner в казуальном и гиперказуальном направлениях, Head of the Narrative Department и Lead Game Designer на казуальных проектах.

Ведет курс

Game Design
basicOnline

Отзывы о преподавателе

Олександр крутий викладач. Кожна лекція була цікава, із постійним спілкуванням, розповідями реальних історій з індустрії та прикладами. Олександр дуже привітливий та гарний викладач, одразу видно, що дуже любить свою професію. Домашні роботи цікаві та дійсно ефективно допомогають освоїти нові навички, якщо робити відповідально. Фідбек на домашні теж відміний. Всім рекомендую курс та Олександра. Школа Hilel добре працює, платформа зручна, зрозуміла, навчанню тільки сприяє. Дякую усім причетним до цього курсу!
Супер крутий тічер ) за ці два місяці дуже прокачалась ) Одні приємні емоції, видно що тічеру подобається що він робить і це відчувається ) Дуже рада що одного дня побачила рекламу в інстаграм ) Процвітання школі )
Навчання у школі Hillel це крутий досвід. Але хочу зазначити особливо саме викладача - Александра. Лекції цікаві, різноманітні. Круті та цікаві домашні завдання, підтримка, та допомога, це було ключовим у своєму враженні. Я дуже вдячна викладачеві. Його підхід до викладання просто супер! Залишилась в захваті. Всім рекомендую.