Укр Рус
Ігор Шкляр

Ігор Шкляр

Full Stack Developer у Sense Bank

Довгий час працював у регіональному управлінні Національного банку України м. Черкаси.

Обіймав різні посади: інженер-програміст, зав. сектора мережевих технологій, заст. начальника відділу супроводу завдань автоматизації банківських систем.

Після реформування в регіонах банківської системи рік пропрацював java-розробником у компанії "Default Value".

Розробляв і в подальшому супроводжував два проекти, пов'язані з діяльністю американських страхових компаній.

Проекти були створені з використанням фреймворків Grails і Spring Boot.

Наприкінці 2016 року змінив місце роботи і переїхав жити до Києва. Зараз працює у компанії "Альфа-Банк" на позиції Full Stack розробника.

Створив новий проект по автоматизації доставки продуктів банку клієнтам, використовуючи фреймворк Vue.js (front-end).

Зараз розробляє Web-сервіси базуються на корпоративній платформі WSO2 (back-end).

Крім цього розробляє і супроводжує проект "Трекінг пластикових карт", починаючи з друку карт на заводі аж до видачі картки клієнту у відділенні банку.

Має досвід роботи з мовами програмування Java, Groovy, Javascript і фреймворками Spring, Grails, Vue.js.

Відгуки про викладача

Большое спасибо Игорю Шкляр и школе за качественный и познавательный курс Java Elementary. Прошлись от байта до сервлета))
Я в восторге! У меня была такая ситуация: учусь на Computer Science в университете онлайн, прошла Programming Fundamentals в Python, след. курс Programming I был в Java. И вот он мне вообще не зашел, с горем пополам сдала экзамен. На тот момент я решила, что буду продолжать работать с Python... Но в университете надо брать следующий предмет - Programming II, который тоже в Java. Я поняла, что сама его не потяну, и записалась в IT Hillel на Java Introduction, чтобы разобраться. Особых надежд на "дружбу" с Java не питала, хотела просто понять, что делать дальше. Как оказалось, все зависит от преподавателя! Игорь Шкляр давал очень много материалов и очень доступно объяснял, как и что работает! Мы прорабатывали каждую мелочь в заданиях, чтобы действительно понять язык, а не просто по нему пробежаться. Итог: я иду на следующий курс - Java Elementary и меня очень затянуло в изучение именно Java, чего я ну никак не ожидала! Спасибо Игорю и IT Hillel!
Курс отличный, преподаватель очень доступно всё объяснял
На даний курс я пішов по рекомендації друга, і відразу можна сказати, що жалкую про те, що не прийшов сюди раніше. Курс пройшов просто чудово. І якихось вагомих нарікань в мене немає. Особистий кабінет, куди скидають завдання, де можна подивитися запис уроку, і доступ до якого є постійно це неймовірно. Навіть після закінчення курсів, доступ залишається. Так як час від часу, непогано повторити те, що пройшов. Також великим плюсом даної школи є її викладачі, які всі працюють в різних компаніях і навчають студентів. А навчатися в практикуючого спеціаліста, а викладачі тут саме такі, одне задоволення. Мій викладач Ігор Шкляр, доступною мовою продивив кожну лекцію. Постійні приклади, для розуміння. Дуже часто показував приклади з його досвіду, показував нюанси з якими ми можемо стикнутися, і пояснював їх. Його справді можна охарактеризувати як спеціаліста, тому, що людина яка не сильно розуміється, не зможе нормально пояснити матеріал. Ігор просто чудовий викладач. Не зважаючи на проблему через яку наш курс перейшов в онлайн формат. Який якщо чесно, мені не сильно подобається, так як я шукав саме оффлайн курси. Ігор впорався просто чудово, лекція майже нічим не відрізнялася від звичайною. Була проблема тіьки коли ми починали спілкуватися одночасно, але це все не значне. На закінчення можу сказати дякую і школі Hillel, і обов’язково Ігору за чудовий курс. І звісно продовжую навчання. Так як вже записався на наступний курс.
Когда-то я прочла немало отзывов, оставленных учениками об этой школе. Не нашла почти ни одного плохого, поначалу показалось странно, уж кто-то точно останется недоволен. Однако я записалась на курс Java Introduction и осталась очень довольной, в первую очередь преподавателем, и также, что немало важно, организацией курсов в этой школе. Преподаватель Игорь Шкляр очень внимательный, материал обьясняет внятно и доступно( если учесть, что с it раньше дела вообще не имела), домашние задания очень помогли закрепить материал. У Игоря всегда можно было что-то спросить, он помогал и разъяснял тем, кто что-то упустил. Не знаю все ли преподаватели так внимательны и так основательно подходят к своим задачам, но хочется верить, что хороший преподаватель в этой школе не исключение, а закономерность. Продолжаю курс Java Elementary! Советую и вам.
Курс Introduction java понравился , отличный преподаватель. Но конечно хотелось бы уделять больше внимания домашнему задания, так как не у всех это получается и дз не такие уж и лёгкие. Хорошо всё организовано, преподаватель хорошо объясняет.