Дмитро Ховрич

Дмитро Ховрич

Software Engineer у Readdle

У розробці з 2014 року. Починав як C # Back-end розробник. Зараз займаюся Front-end розробкою (Typescript, React, RxJS).

Відгуки про викладача

Закінчив курс фронт-end pro, який тривав із грудня 2021 до липня 2022 року. Загалом задоволений, але відчуття після курсів, ніби ці курси тільки база для того, щоб йти на наступні. Більшість тем необхідних для працевлаштування піднято, але недостатньо щоб справді шукати роботу. Найкращим варіантом буде почати шукати собі наступні більш просунуті курси, стажування / інтернатуру в компанії або продовжити навчання самостійно і фуллтайм. Протягом усього курсу, на жаль, не вистачало завдань для самоперевірки, якихось міні-тестів між лекціями або якихось невеликих завдань на кшталт codewars. До речі, про нього зовсім не було згадано на курсі (або було згадано зовсім побіжно), дізнався тільки на тестовій співбесіді з іншим фахівцем (до речі, за цю співбесіду окреме спасибі, це дійсно дає оцінити свої знання). Щодо таких тестів знаю, що у деяких викладачів вони присутні, але вони це роблять швидше за своєю ініціативою. Висновок: курсів вистачить щоб зрозуміти які технології зараз актуальні і що вам точно потрібно буде вивчити для подальшого навчання та працевлаштування, але недостатньо щоб шукати роботу. Будьте готові, що після цього потрібно буде дуже багато і багато вчитися.
Супер специалист, крайне приятный человек и очень талантливый преподаватель. Дмитрий не просто дает материал а прикладывает максимум усилий для того что материал превратился в навык! Всегда повторит, выслушает, разберется в вопросе и все покажет и объяснит на понятном языке. Было очень приятно поучится у него, и крайне интересно, всегда дополнительно добавлял очень полезного и интересного материала, и даже понятны и казалось бы простые вещи показал на более глубоком уровне. Браво!
Hillel был очень правильным решением! а курс фронтЕндПро в исполнении Дмитрия (Dmitriy Khovrich) прошел феноменально, на последней лекции было очень грустно что он закончился! Дмитрий супер учитель/ментор/человек , всегда находил подход, слова, аналогии, а когда приходилось даже на пальцах объяснял то что не понималось! в Хиллеле все сотрудники очень радовали на протяжении обучения, всегда с теплом и понимаем к любым вопросам! а "комнату Илона" я буду помнить еще очень долго))) спасибо Вам!!!
Очень нравится обучение.Я уже и не представляю свое свободное время без Hillel.Планирую идти дальше,на 3-й курс)))
Прекрасно составленный курс, отличный преподаватель, работа школы в чрезвычайных ситуациях просто супер!