Антон Косолапов

Антон Косолапов

Product Designer у Middleware Inc.

У 15 років почав оформляти сторінки груп у соціальних мережах, з 16 робив друковану продукцію та мерч для різних компаній, включаючи ФК Дніпро.

Працював рік маркетологом інтернет-провайдера у Києві. З 22 років почав працювати UI/UX дизайнером у сфері IT. Працював у таких компаніях як Yalantis, Techery, RubyGarage.

На сьогоднішній день працюю над системами гіпер-автоматизації в Middleware, допомагаю з дизайном мобільного додатка ФК «Шахтар», працюю з іншими цікавими проектами.

Відгуки про викладача

Чудовий курс для старту у цій сфері. Прекрасна структура курсу, адже все подавалося поступово. Ми змогли показати свої набуті уміння, навичок та знання на останньому уроці, коли демонстрували дипломні роботи. Викладач і працівники школи усіляко допомагають, вирішують проблеми та уміють порадити. Хочу подякувати своєму викладачу. Антон Косолапов неймовірний. Спокійний голос+професіоналізм допомогли мені зрозуміти, що web дизайн це те, чим я хочу займатися. Дякую Антону та школі Hillel за таку можливість!
Хочу поблагодарить Антона за эти несколько месяцев непрерывного драйва от погружения в мир дизайна! Не припоминаю чтобы мне было настолько интересно проходить обучение! Антон суперский преподаватель и замечательный человек! Спасибо за всё!!! С уважением, Юрий.
Хочу сказать большое спасибо Антону, за такой насыщенный и объёмный курс знаний.Все было доступно, познавательно и интересно. Учеба доставила огромное удовольствие и желание двигаться вперёд в заданном направлении.
Я очень рада, что попала на курс web-дизайна именно к Антону Косолапову. Преподаватель всегда был на связи, могла написать даже поздно и получить обратную связь. Хорошо и доступно объясняет, а главное интересно ) Пришла на курс не зная об IT вообще ничего и ушла с курса с большим багажом знаний. Хочу поблагодарить Антона за интересный курс, а так же большое спасибо школе Hillel за то, что Вы делаете))Курс настолько понравился, что уже записалась на следующий курс на ui/ux pro дизайн😊
Очень понравился курс! Преподаватель очень интересно, структурированно и качественно доносил информацию и отвечал на все вопросы.