Катерина Пасичнюк

Катерина Пасичнюк

Lead UX/UI Designer
YayPay

Досвід в дизайні більше 15 років. Починала з книжкового видавництва і як арт-директор в журналах "Афіша", "7 + 7я", "TV-Екран" і "ОК! Україна" з 2002 по 2010 рр.

Потім перейшла у рекламу — BBDO Україна (Henkel, Lays), Univest Creative (METRO, Billa, Practiker, WOG, Watsons та ін.), BTC (Coca-Cola, Malboro, МТС, Braun та ін.)

Нагороди: 2-е і 3-е місця в номінації "Краще корпоративне медіа України 2012, 2014 рр", Corporate Media (ACMU), 2-е місце в номінації "Кращий корпоративний календар, 2014". Переможець конкурсу на "Кращу ідею вірусної рекламної онлайн-кампанії", КМФР-12, 2011 р

З 2010 року займаюся веб-дизайном і UX-UI-проектами. Кілька років працювала на фрілансі з американськими компаніями. Після цього була Head of Design Department компанії Thinkmobiles, Ужгород (понад 40 проектів для Арабських Еміратів, Канади та Ізраїлю. Web Applications, Enterprise projects, Mobile Applications Android, iOs, Windows Phone). У компанії Infopulse (Evry, Norway) як Senior UX / UI Designer розробляла інтерфейс для когнітивної системи для сервіс-деск операторів Watson CDS, Evry. Також вела проект (UX research і UI) JQS компанії Epim Norway (система реєстру для нафтопереробної галузі Норвегії, 20 стейкхолдерів, 3500 компаній операторів і постачальників в якості учасників системи, більше 20 000 кінцевих користувачів).

В даний час Lead UX / UI Designer в американській компанії Waverley Software, CA, PaloAlto. Займаємося стартапами і проектами з Силіконової долини.

Люблю подорожувати, читати книги і стріляти з традиційного лука. Малюю дитячі ілюстрації)

Веде курс

Відгуки про викладача

Автор статей і відеоматеріалів у блозі

Хочете викладати у нас?

Ми завжди шукаємо талановитих практикуючих фахівців, здатних навчити інших.

Стати викладачемВикладати в Hillel IT School престижно і круто!