Олександр Федик

Олександр Федик

SMM Group Head
Tribal worldwide

Більше 3 років тому потрапив на практику до департаменту корпоративних комунікацій компанії Siemens Ukraine, де закохався у Digital і познайомився з SMM.

Далі приєднався до команди блогу Eatdresstravel.com, де з головою занурився у travel-fashion-тематики, а також отримав «виробничу травму», після якої видалив особистий аккаунт у Instagram (все-таки наростити клієнтський акаунт до 150К підписників — це нелегка справа).

Відповідав за SMM-напрямок розвитку проекту Minuteoflife.com в It-стартапі BrainberryGlobal. Саме тут довелося навчитися одночасно вести сторінки англійською, турецькою та іспанською мовами, а також пізнати тонкощі запуску тестових контекстних кампаній по всьому світу (Від Коста-Ріки до Саудівської Аравії і Албанії) для пошуку нових ринків.

У 2015 році став частиною команди по просуванню міжнародного стартапу в сфері нерухомості Prof.Estate.

У 2016 році приєднався до SMM-команді Mediacom, а тепер разом з нею став мережевою агенцією Tribal Worldwide, Kyiv. З тих пір можу написати піст для алкогольного бренду з прихованим стимулюванням до вживання, не порушуючи законодавство :)

Працюю з компаніями і брендами: Carlsberg Ukraine (Львівське, Carlsberg, Guinness, Warsteiner, Tuborg, Квас Тарас), Ferrero (Kinder).

Працював з компаніями і брендами: Homsters.kz (Казахстан), Базис-А (Казахстан), timhome.vn (В'єтнам), Kempinski Emerald Palace (Дубай), UDP (Бульвар Фонтанів, Новопечерські Липки), Royal House (Британський Квартал), Riel (ЖК Америка).

Веде курс

Відгуки про викладача

Хочете викладати у нас?

Ми завжди шукаємо талановитих практикуючих фахівців, здатних навчити інших.

Стати викладачемВикладати в Hillel IT School престижно і круто!